Błażej Tomczak, Pies i fabryka, 2013r.

cena wywoławcza
~234 EUR

limit

do 18/11 19:30:00
PLN
.00
Twój limit:

olej/płótno, 50 x 70 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '2013 r. | Błażej Tomczak | "Pies i fabryka" | Błażej | Tomczak'