olej/płótno, 60 x 80 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' Ziemowit Fincek | "Antygrawitacyjna martwa natura | z rurą " | 2017 | seria "Antygrawitacyjna martwa natura" | 4/10 '