olej/płyta, 92 x 63 cm, sygnowany i datowany l.d.: 'Andrzej Wroński, 2017', opisany, datowany, sygnowany na odwrociu: ' "Don Kichot" | olej płyta | 92 x 63 cm | 2017 | Andrzej Wroński ', oprawiony