Ewa Osińska-Rozpędek, Rozważania Hopperowskie, 2019r.

cena wywoławcza
~305 EUR

limit

do 18/11 19:30:00
PLN
.00
Twój limit:

akryl/olej/płótno, 90 x 90 cm, sygnowany l.d.: ' E. Osińska ', sygnowany, opisany, datowany na odwrociu: 'E EWA OSIŃSKA-ROZPĘDEK | "ROZWAŻANIA HOPPEROWSKIE" | 90 x 90 2019 | akryl, olej '