Teresa Panasiuk, Bez tytułu, 2017r.

cena wywoławcza
~352 EUR

limit

do 18/11 19:30:00
PLN
.00
Twój limit:

olej/płótno, 51 x 36,5 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TERESA PANASIUK | 2 x 1 obraz 2017r | OLEJ