Krzysztof Pająk, Znaki, 2016r.

cena wywoławcza
~469 EUR

limit

do 18/11 19:30:00
PLN
.00
Twój limit:

akryl, olej/płótno, 30 x 40 cm, sygnowany i datowany p.d.: 'K. Pająk | 2016', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "Znaki" | Krzysztof Pająk | 2016 | PK | 987 | akryl, olej, płótno', oprawiony