Anna Alicja Trochim, Bez tytułu, 2015-2019r.

cena wywoławcza
~375 EUR

limit

do 18/11 19:30:00
PLN
.00
Twój limit:

olej/płótno, 60 x 60 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '„bez tytułu” | 2015/19 | Anna Alicja Trochim'