Katarzyna Środowska, Odwrotność, 2019r.

cena wywoławcza
~352 EUR

limit

do 18/11 19:30:00
PLN
.00
Twój limit:

akryl/płótno, 100 x 80 cm, sygnowany i datowany l.d.: ' Środowska 2019', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' ŚRODOWSKA 2019 7. | "ODWROTNOŚĆ" | AKRYL NA PŁÓTNIE | 2019 | 100 x 80 cm | Katarzyna Środowska', oprawiony