Edyta Duduś, Teraz będę miała ciszę II, 2015r.

cena wywoławcza
~469 EUR

limit

do 18/11 19:30:00
PLN
.00
Twój limit:

akryl/płótno, 120 x 100 cm, sygnowany p.d: 'ED 2014', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Edyta Duduś „Teraz będę miała ciszę II, akryl na płótnie, 100 x 120 cm 2014 r.”