Paula Graczyk, Pejzaż zimowy z gajem, 2019r.

cena wywoławcza
~187 EUR

limit

do 18/11 19:30:00
PLN
.00
Twój limit:

olej/płótno, 100 x 100 cm, opisany, sygnowany i datowany na odwrociu: 'Paula Graczyk, Pejzaż zimowy z gajem, 2019'