Natalia Jarnuszkiewicz, Czułość caput mortuum, 2018r.

cena wywoławcza
~352 EUR

limit

do 18/11 19:30:00
PLN
.00
Twój limit:

olej/płótno, 100,00 x 70,00 cm, sygnowany i datowany na odwrociu: 'Jarnuszkiewicz | 2018'