Malwina de Brade, Sobótka, 2019

cena wywoławcza
~416 EUR
~416 EUR

 olej/płótno, 70 x 50 cm, sygnowany l. g:’ de BRADE’, sygnowany i datowany na odwrociu: 'de BRADE | 2019'