Katarzyna Środowska, W drodze do upragnionego celu, 2019

cena wywoławcza
~231 EUR

olej/akryl/płótno, 90 x 120 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Andrzej | Zujewicz | „Woda” | 2019’