Anna Jarzymowska, Bez tytułu, 2018

cena wywoławcza
~231 EUR
~324 EUR

olej/płótno, 80 x 80 cm, sygnowany i datowany na odwrociu: ‘Anna | Jarzymowska | bez tytułu | 2018’