Magdalena Laskowska, Jesienny pejzaż- Łazienki Królewskie, 2018

cena wywoławcza
~347 EUR

akryl/płótno, 38 x 46 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Jesienny pejzaż – Łazienki królewskie, 38 x 46 cm, akryl, 2018, Laskowska’