Błażej Tomczak, Dom kolejowy, 2016

cena wywoławcza
~231 EUR

olej/ płótno, 50 x 70 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘ Błażej Tomczak 2015 | „Dom kolejowy” | 50 x 70 cm’