Olga Prokop-Miśniakiewicz, Bez tytułu z cyklu punkt widzenia, 2017

cena wywoławcza
~347 EUR

olej/płótno, 80 x  60 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'OLGA PROKOP MIŚNIAKIEWICZ | z cyklu punkt widzenia | olej na płótnie 80x60, 2017'