suchy pastel/papier, 100 x 70 cm, sygnowany p.d: ‘J. Z. Mikołajczyk, 2015’ Sygnowany i datowany na odwrociu: Z. J. Mikołajczyk, 2015’ certyfikat autorski na odwrociu