Adam Libera, Kalejdoskop Pielgrzyma, 2019

cena wywoławcza
~231 EUR

olej/płyta, 100x70 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:’’Kalejdoskop | Pielgrzyma” | Adam Libera | 2019’