Łukasz Jankiewicz, Katedra, 2019

cena wywoławcza
~347 EUR
~462 EUR

olej/płótno, 150 x 100 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Łukasz Jankiewicz, 2019, Wrocław, Katedra’