Andrzej Podkański, Pejzaż II, 2019

cena wywoławcza
~347 EUR
~347 EUR

akryl/płótno, 65 x 92 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘ANRZEJ PODKAŃSKI|,,PEJZAŻ II”|AKRYL|0,65 x 0,92|2019r’