Andrzej Zujewicz, Woda, 2019

Andrzej Zujewicz, Woda, 2019
cena wywoławcza
~185 EUR

olej/akryl/płótno, 90 x 120 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Andrzej | Zujewicz | „Woda” | 2019’