olej/płótno, 100 x 140 cm, sygnowany i datowany p.d.: 'K. Środowska, 2019' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "W drodze do upragnionego celu" | Środowska 2019 | Olej na płótnie | 100 x 140 cm | Katarzyna Środowska'