Agata Krutul, Morgen II, 2019

Agata Krutul, Morgen II, 2019
cena wywoławcza
~141 EUR
~141 EUR

technika własna/płótno, 25 x 35 cm, sygnowany i datowany na odwroiu: 'AAKRUTUL | 2019'