Teresa Panasiuk, Bez tytułu, III, 2018

cena wywoławcza
~352 EUR
~352 EUR

olej/ płótno, 33 cm x 33 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Teresa Panasiuk | 33 x 33 cm | Bez tytułu III | 2018 r. '