60 x 60 cm, olej/płótno, sygnowany, datowany p.d.r.: 'U.Sadowska M / 2019', sygnowany na odwrociu: 'URSZULA SADOWSKA-MURAWEIC | OLEJ NA PŁÓTNIE | 60/60'