Alicja Trochim , Uśmiech Losu, 2015

cena wywoławcza
~352 EUR
~423 EUR

olej/ płótno, 50 x 50 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' UŚMIECH LOSU | 2015 | 2015 | Anna Alicja Trochim'