Andrzej Zujewicz, Luna, 2019

Andrzej Zujewicz, Luna, 2019
cena wywoławcza
~188 EUR

olej/akryl/płyta HDF, 80 x 80 cm, sygnowany na odwrociu: ' ANDRZEJ | ZUJEWICZ | "Luna" 2019 | olej i akryl'