Anna Osiecka, Spectare II, 2018

cena wywoławcza
~235 EUR
~352 EUR

olej/płótno, 50 x 50 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Anna Osiecka "SpectareII" 2018 R.'