Ewa Osińska – Rozpędek, SYNERGIA, 2018

cena wywoławcza
~235 EUR

akryl,olej/płótno, 80 x 80 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'EWA OSIŃSKA- | ROZPĘDEK | "SYNERGIA" | 80 X 80 | olej | 2018'