Monika Dałek, Ta melodia pasuje do ciebie jak o świcie uśmiech, 2019

cena wywoławcza
~235 EUR
~423 EUR

akryl/płótno, 100 x 80 cm, sygnowana, datowana p.d.r.: 'M 2019 | Dałek', sygnowany, datowany, opisany na odwrociu: 'TA MELODIA PASUJE DO CIEBIE | JAK O ŚWICIE UŚMIECH | M 2019 | Dałek'